Sklep internetowy dom-lazienka.pl spełni Twoje każde życzenie!

lazienka

Kilka słów o sklepie dom-lazienka.pl!

Sklep internetowy dom-lazienka.pl został założony w 2008 roku i sprzedawane tam są m.in. elementy wyposażenia łazienek, kuchni oraz innych pomieszczeń użytkowych, kabiny prysznicowe, a także różne akcesoria łazienkowe, jak np.: podgłówek do wanny czy akcesoria do kabiny prysznicowej. Wszystkie oferowane przez nich produkty są najwyższej jakości, a oferta z dnia na dzień poszerza się, aby zadowolić wszystkich zainteresowanych klientów. Aktualnie w sklepie znajdziesz aż kilkanaście różnych kategorii produktowych. Zależy im przede wszystkim na tym, aby oferta była coraz bardziej atrakcyjna, dlatego proponują nowe grupy produktów oraz kolejne linie nowoczesnych akcesoriów łazienkowych od nowych producentów.

Podgłówek do wanny — wygodne rozwiązanie dla zestresowanych

Podgłówek do wanny Modern jest wygodnym i eleganckim wyborem, który zapewni komfort podczas długich i relaksujących kąpieli, a do tego niezwykle się prezentuje. Charakteryzuje go jego wyjątkowy montaż, który polega wyłącznie na przyklejeniu podgłówka do wanny w wybranym przez nas miejscu. Takie rozwiązanie nie wymaga od nas specjalnego wiercenia otworów w wannie. Wykonany jest z materiałów o najwyższej jakości, a dokładniej z białego akrylu, który idealnie będzie komponował się z bielą wanny.

Akcesoria do kabiny prysznicowej — niewielkie zmiany robią różnicę!

Akcesoria do kabiny prysznicowej oferowane przez sklep internetowy dom-łazienka.pl charakteryzują się wysoką klasą wykonania i są to m.in. profile poszerzające oraz rolki dolne i górne. Czasami zamiast wymiany całej kabiny prysznicowej warto zainwestować w odpowiednie akcesoria, które odświeżą jej wygląd, a także poprawią funkcjonalność. Zadaniem dodatkowych profili poszerzających do kabin prysznicowych jest niwelowanie krzywizn ścian i dostosowanie kabiny do miejsca montażu. Gdy w Twoim prysznicu pion nie jest zachowany, to jest rozwiązanie dla Ciebie!